FIRANY DESIGN Sklep z Firanami, Tkaniny Zasłonowe.


KONTAKT

adres Plac Poznański 1
85--355 BYDGOSZCZ
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
Katalog produktów:
FIRANY DO KUCHNI BYDGOSZCZ FIRANY DO KUCHNI BYDGOSZCZ Firany do kuchni. Patrzysz na okno w kuchni i myślisz: czegoś tutaj brakuje... Potrzebujesz pięknej dekoracji okna, która dopełni obraz tego wyjątkowego pomieszczenia! Kuchnia w każdym domu jest miejscem, w którym spędzamy sporą część czasu z rodziną na wspólnych posiłkach. To w kuchni często rozkoszujemy się poranną kawą ... (czytaj więcej)
FIRANY DO SALONU BYDGOSZCZ FIRANY DO SALONU BYDGOSZCZ Firany do salonu. Salon w każdym domu spełnia rolę pomieszczenia, w którym najczęściej się relaksujemy oglądając telewizję. W salonie przyjmujemy naszych gości i najczęściej spotykamy się ze znajomymi, dlatego też salon jest wizytówką naszego domu, a firany w salonie powinny być niepowtarzalne i wyjątkowe. W salonie pię ... (czytaj więcej)
FIRANY DO POKOJU BYDGOSZCZ FIRANY DO POKOJU BYDGOSZCZ Firany do pokoju. Dopełnieniem aranżacji każdego pokoju stanowi właściwa dekoracja okna. Oferujemy Państwu firany w wielu ciekawych wariantach stylistycznych oraz kolorystycznych. Nasze Firany do pokoju odznaczają się wyjątkową dekoracyjnością i wybitnymi walorami estetycznymi. Ponadto firanki są niezwykle funkcjonalne, poniewa ... (czytaj więcej)
FIRANY DO SYPIALNI BYDGOSZCZ FIRANY DO SYPIALNI BYDGOSZCZ Firany do sypialni.Chyba nikt nie wyobraża sobie swojej sypialni pozbawionej firanki lub zasłony. Każdy kojarzy to pomieszczenie jako miejsce gdzie w ciszy i spokoju nabiera się energii na kolejny dzień. Firany w sypialni to nie tylko element dekoracji pomieszczenia, ale także praktyczna osłona przed światem zewnętrznym i ... (czytaj więcej)
SKLEP Z FIRANAMI BYDGOSZCZ SKLEP Z FIRANAMI BYDGOSZCZ Sklep z Firanami.W naszym sklepie z firanami znajdą Państwo nie tylko klasyczne białe firany, firany z markizety czy firany żakardowe, ale także nowoczesne firany, efektowne panele i oryginalne frędzle tzw. makarony. Znajdą Państwo u nas aranżacje do kuchni, salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego oraz firany balkonowe. ... (czytaj więcej)
TANIE FIRANKI BYDGOSZCZ TANIE FIRANKI BYDGOSZCZ Tanie Firanki. U nas znajdą Państwo nie tylko tanie firanki ale również klasyczne białe firany, firany z markizety czy firany żakardowe, ale także nowoczesne firany, efektowne panele i oryginalne frędzle tzw. makarony. Znajdą Państwo u nas aranżacje do kuchni, salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego oraz firany ... (czytaj więcej)
FIRANY BALKONOWE BYDGOSZCZ FIRANY BALKONOWE BYDGOSZCZ Firany balkonowe. Zapewne wiesz, jak trudno spasować krótką firankę do okna z tą do drzwi balkonowych. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie - firanki balkonowe. U nas znajdziesz wiele wzorów, które zaprojektowane zostały specjalnie na okna z drzwiami balkonowymi. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje firan balkonowych: • Nowo ... (czytaj więcej)
TKANINY ZASŁONOWE BYDGOSZCZ TKANINY ZASŁONOWE BYDGOSZCZ Tkaniny Zasłonowe. Proponujemy nowoczesne zasłony i tkaniny zasłonowe najwyższej jakości. Oferowane przez nas tkaniny zasłonowe cechują się różnorodnym wzornictwem oraz bogatą paletą kolorów. Tkaniny dekoracyjne proponowane w naszym sklepie zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofer ... (czytaj więcej)
FIRANY Z GIPIURĄ BYDGOSZCZ FIRANY Z GIPIURĄ BYDGOSZCZ Firany z Gipiurą. Oferujemy duży wybór firan z gipiurą w bardzo konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że u nas kupicie Państwo firany nowoczesne i najwyższej jakości. Gipiura to idealne wykończenie firany. Gipury najlepiej komponują się z woalami. Warto dodać, że takie wykończenie materiału stosuje się zarówno w prostych ... (czytaj więcej)
FIRANY RZYMSKIE BYDGOSZCZ FIRANY RZYMSKIE BYDGOSZCZ Firany rzymskie. Polecamy Państwu firany rzymskie szyte z tkanin przeźroczystych. Oferowane przez nas firany rzymskie mogą posiadać szelki, być wieszane na karnisz lub posiadać mechanizm sznurkowy. Oferujemy także same mechanizmy sznurkowe i łańcuszkowe oraz wszystkie elemety do produkcji mechanizmów do firan rzymskich. Szyte pr ... (czytaj więcej)
FIRANY Z ORGANTYNY BYDGOSZCZ FIRANY Z ORGANTYNY BYDGOSZCZ Firany z Organtyny. W naszym sklepie z firanami znajdą Państwo nie tylko klasyczne białe firany, ale także firany z organtyny gładkie, haftowane, czy też z dowolną aplikacją - np aplikacją w pasy. Znajdą Państwo u nas aranżacje firan z organtyny do kuchni, salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego oraz firany balkonowe. Organtyna ... (czytaj więcej)
FIRANY Z WOALU BYDGOSZCZ FIRANY Z WOALU BYDGOSZCZ Firany z woalu. W naszym sklepie z firanami znajdą Państwo nie tylko klasyczne białe firany, ale także firany z woalu gładkie z haftem, czy też firany z woalu kreszowane z haftem. Znajdą Państwo u nas aranżacje firan z woalu do kuchni, salonu, sypialni, czy pokoju dziecięcego oraz firany balkonowe. Firany woalowe to delikatne, zwi ... (czytaj więcej)